go to the main page
логотипивізиткиетикеткифірмовий стильвізуалізаціяweb-сайтибанерипанорами
zoom Юридична фірма «Алєксєєв, Боярчуков і партнери». При розробці логотипу основне завдання - щоб логотип виглядав класично, під старовину і одночасно щоб було зрозуміло, що це солідна, грунтовна фірма.
zoom «Техногранд» - автотранспортна фірма, що займається грузоперевезеннями і всім, що з цим пов’язане. Із усіх запропонованих варіантів був вибраний той, де була зображена машинка у стилі дитячих малюнків і всі подальші варіанти розроблялись з урахуванням цього моменту.
zoom Ді-джей проект «Енергетик». Ніяких особливих умов не ставилось, єдине - враховувати, що це музичний проект для нічних клубів і логотип повинен відображати так-би мовити «промислово-електричний» напрям electro.
zoom «Центральний Універмаг». Серед запропонованих більш ніж 16 варіантів замовник вибрав саме цей. Однією з умов була можливість найбільш простого виготовлення логотипу в якості елементу зовнішньої реклами.
zoom Відділ цифрового фото «Центрального Універмагу». Основна умова - відобразити спрямованість не тільки на продаж цифрової фототехніки, але і на цифровий фотодрук.
zoom «Прилуки-Агропереробка» - комплекс підприємств сільськогосподарського та харчового спрямування. Логотип розроблений у співавторстві з Олексієм Саковським.
zoom Магазин аудіо- та відеопродукції «Зірка». При створенні цього логотипу окрім суто «логотипних» проблем треба було враховувати, що він одночасно буде і вивіскою над вхідними дверями магазину.
zoom Приватне підприємство «Фаро». Нафтопереробка, транспортування та продаж світлих нафтопродуктів.
zoom «Lantrade» - виробництво, продаж та впровадження мережевого обладнання та технологій. Головна вимога до логотипу - класична ділова форма без зайвих елементів, але візуальний ряд повинен прямо вказувати на напрям діяльності.
zoom «Мобіс» - магазин мобільних телефонів та сервісне обслуговування. Логотип був розроблений на основі варіантів, що були запропоновані замовником, зокрема - буква і у вигляді мобільного телефона.
zoom Фірма «Atlas Coders». У цьому випадку назва говорить сама за себе - розробка та впровадження програмного забезпечення. Основні кольори були задані замовником.
zoom Логотип «Росток Медіа». Логотип для нової лінійки товарів, розроблявся на конкурс, оголошенний свого часу на сайті компанії. За підсумками конкурсу цей логотип отримав «Приз честных зрительских симпатий» - саме так називалась нагорода.
герб Прилук Сучасне зображення герба міста Прилуки. Герб являє собою частину герба князів Вишневецьких «Пом’ян». Використовується на документах міста.
Ukraine State Emblem Державний Герб України. Звісно, що я його не малював! Але виконав креслення згідно з Постановою, якою Герб затверджували, адже Герб України - це не малюнок, а креслення із чіткими розмірами. Для того, щоб скачати файл у форматі *.cdr натисніть на малюнок.
логотипивізиткиетикеткифірмовий стильвізуалізаціяweb-сайтибанерипанорами